Služby - Oprava

Oprava

zabezpečíme Vám kompletné služby od čistenia šperkov až po náročné renovácie, výmeny kameňov atď.

PROFESIONÁLNE OPRAVY ŠPERKOV

  • Vďaka viac než 20 ročným skúsenostiam Vám opravíme šperk profesionálne a vy sa nemusíte báť poškodenia neodborným zásahom. Zabezpečíme najzákladnejšie opravy ako je … letovanie retiazok, výmeny karabíniek, úpravy veľkostí prsteňov, odtrnutých ozdôb, oslabených očiek na náušniciach, rôzne vyrovnávanie ozdôb. Výmena patentov na náušniciach, lepenie korálov a perál. Profesionálne osádzanie kameňov až po zložité opravy vzácnych šperkov.
  • Zložité opravy vzácnych šperkov sú u nás vždy pod dohľadom skúseného odborníka. Nemusíte sa viac báť o rodinný klenot. Šperk bude v tých najlepších rukách. Odborne ho opravíme a bezpečne odovzdáme späť k Vám.

Renovácie poškodených šperkov

  • Nosením sa povrch šperkov prirodzene odiera.Aby sme predišli poškodeniu ...a mohli sa čo najviac tešiť kráse nášho šperku dbajme aj na starostlivosť o šperk. Pekný príklad môžeme uviesť pri kameňoch. Častým nosením sa krapne v ktorých je kameň osadení zoderú a kameň vypadne. Predísť strate briliantu, polodrahokamu alebo zirkónu dokážeme však pravidelným kotrolovaním, ktoré posúdi skúsení zlatník. Krapne zrenovuje a Vy sa naďalej môžete tešiť zo svojich pokladov bez strachu.
  • Zhotovenie nových ozdôb prsteňov, náušníc, príveskov
  • Zhotovenie alebo výmena šíny prsteňa
  • Obnova gravíru, renovácia obnovy povrchu obrúčok alebo vzoru na prsteňoch

RODIOVANIE BIELEHO ZLATA

  • Prirodzená farba zlata nieje biela, teda biele zlato neexistuje. Bielu farbu získavame zliatinou rýdzeho žltého zlata a iných kovov.
  • POZOR, ródiovaním nezabezpečíme lesk šperku. Ródium je ...galvanicky nanášaná tenká vrstva, ktorá kopíruje a zvýrazňuje povrch, mení farbu. Ak je šperk matovaný, poškrabaný tak jeho povrch ostane aj po tomto procese rovnaký, avšak zmeni farbu. Pre dosiahnutie vzhľadu nového šperku je potrebné mechanicky odstrániť staré (čiastočne ošúchané) rhódium, odstrániť škrabance, následne šperk vyleštiť a potom naniesť novú vrstvu ródia. Tak vdýchneme šperku nový vzhľad.

Kontaktujte nás
Milí naši zákazníci, radi Vás privítame na našej novej stránke www.blink-blink.sk kde sú aktuálne ceny šperkov + dodatočná zľava s kódom: "ZOZLATA10" Skryť