Doživotný bezplatný servis

Takmer na všetky obrúčky Vám vďaka našej kvalite ponúkame doživotný BEZPLATNÝ servis na obnovu vzoru, čím Vám zabezpečíme dokonalo krásne obrúčky po celú dobu nosenia. Raz za dva roky Vašim obrúčkam vdýchneme nový život. Vyleštíme, obnovíme povrch a skontrolujeme stav obrúčok. Obrúčky sa vrátia spať ako nové, ale stále s Vašim príbehom. Investícia do našich obrúčok je nezameniteľná, kvalitná a luxusná voľba pri ktorej ušetríte nemalé náklady spojené s údržbou šperkov.

Prečo je kvalita a hrúbka materiálu dôležitá

Kladieme dôraz na kvalitu a hrúbku materiálu. Nenechali sme sa strhnúť konkurenciou, ktorá častokrát ponúka, s ponukou lepšej ceny, tak tenké obrúčky, že už po krátkom čase sú zničené a pokrivené. Naše obrúčky sú hrúbky 1,3 mm (pri šírke 6 mm) a viac, dokonca pri platinových až 1,7mm, preto si vieme dovoliť doživotnú záruku. Jedná sa o šperk na celý život, stáva sa súčasťou dennodenného života a je vystavovaný vplyvom rôznych podnetov. Nárazy bežného nosenia, prípadné korekcie veľkosti v budúcnosti vydržia hrubšie a kvalitnejšie obrúčky viac. Je veľmi dôležité prihliadať na opotrebovanie časom. Pre tých, ktorí sú si vedomí príležitostného nosenia, ponúkame kolekciu LIGHT, pri ktorej používame hrúbku materiálu 1,1 mm.    

Technológia výroby obrúčok

Nekonečný kruh, ktorý majú obrúčky symbolizovať, tak aj naše obrúčky sú vyrábané modernou bezspojovou technológiou – SINTERING. Spájame materiály rôznych farieb a tvarov taktiež vo vrstvách na sebe. Naše obrúčky nie sú len farbené, ale sú vyrobené z rôznych farieb zlata. Naša ponuka preto obsahuje nespočetné množstvo kombinácií. Veľká výhoda našich obrúčok je SLOVENSKÝ VÝROBCA. Pri akýchkoľvek úpravách, zmenách veľkosti a s korekciou obrúčok nebudete mať nikdy problém.

Kvalitný materiál

Pri všetkých obrúčkach používame puncovým úradom schválené 14 a 18 karátové zlatiny, ale aj platinu. Musíme Vám pripomenúť, že biele zlato, tak ako aj iné farby sú zliatinou rýdzeho žltého zlata a iných kovov čím získame požadovaný farebný odtieň. Kedže sa v bielom zlate, ako základný kov, nachádza rýdze žlté min v 585/000 je dosiahnutie čistučko bielej farby nemožné a preto môže mať jemne žltkastý nádych. Následne sa biele zlato galvanicky upravuje ródiom čím mu zabezpečíme snehovo biely odtieň. Ródium ale nemení farbu zlata natrvalo, je potrebné ho časom, opotrebovaním obnovovať, čo ale taktiež patrí k nášmu BEZPLATNÉMU servisu.

Komfortný oblý profil z vnútra

Moderné technológie nám umožňujú vytvárať rôzne profily materiálov. Oblý profil z vnútra obrúčok Vám zabezpečí veľmi pohodlné nosenie a tak aj tí, ktorí nosenie akéhokoľvek šperku odmietajú si naň veľmi rýchlo zvyknú a tak sa obrúčka stane každodenným pohodlným spoločníkom. Oblé obrúčky z vnútra vyžadujú dostatočnú hrúbku materiálu, ktorú máte u nás zabezpečnú  

Prispôsobte si obrúčky podľa Vašich predstáv

Možnosti našich úprav nie sú ničím obmedzované. Zirkóny doplníme, zmeníme veľkosť, osadíme pravé diamanty alebo vyhladíme povrch obrúčok. Do gravíru zahrnieme symbol, odtlačok prsta, meno, alebo dátum, aby tí viac zaneprázdnení, nezabudli. Želáte si matný vzhľad, alebo drážku? Žiaden problém!  Navrhnite si vlastný štýl a buďte výnimoční a jedineční.

Zirkóny, alebo diamanty?

Na začiatok malá skúška: Viete aký rozdiel je medzi diamantom a briliantom? Diamant je minerál, briliant už opracovaný briliantový brusom. Diamant nestráca ani po rokoch svoju žiarivosť a lesk, je extrémne tvrdý, jeho luxus si budete užívať celý život. Zirkóny taktiež vynikajú trblietavým leskom, avšak sú o poznanie mäkšie a k opotrebeniu dochádza skôr. Našimi modernými technológiami vieme osádzať akýkoľvek typ kamienkov. Záleží na Vašich požiadavkách, potrebách a chuti. Naše odporúčanie: Briliant, ktorý si uchová svoj lesk. Bude výnimočný, nestarnúci a investičný.

Čo ovplyvňuje cenu obrúčok?

Všimli ste si, že takmer rovnako vyzerajúce obrúčok sa môžu, u rôznych predajcov, výrazne líšiť v cene? Cenu obrúčky najviac ovplyvňuje množstvo použitého zlata, teda váha obrúčok! Príliš lacné obrúčky sú vyrobené z tenkého materiálu a po krátkom čase sú pokrivené a zdeformované. U nás sa môžete spoľahnúť na dostatočnú hrúbku materiálu, minimálne 1,2 mm. Tu sa rozhodne neoplatí šetriť!

Milí naši zákazníci, radi Vás privítame na našej novej stránke www.blink-blink.sk kde sú aktuálne ceny šperkov + dodatočná zľava s kódom: "ZOZLATA10" Skryť